Hlavná navigácia
Navigácia

Zahradné nášlapné dielce

Originálne, oku lahodiace tvarové riešenie plastového nášľapného dielca umožňuje ľahko a rýchlo vytvárať spevnené cestičky najrôznejšieho prevedenia v záhradách a parkoch.

KÓD                     POPIS                                                                         CENA s DPH/KS

26501   Záhradný nášľapný dielec šedý,priemer 400 mm, 2,8 kg                3,13 €

                                

Tri robustné výstupky na spodnej strane dielca zabezpečujú dokonalé zafixovanie v teréne. Pokladanie dielcov nevyžaduje žiadne väčšie terénne úpravy, a je preto fyzicky nenáročné. Záleží len na Vašej fantázii, či vytvoríte cestu rovnú, alebo krásne sa kľukatiacu naprieč Vašou záhradou. Vždy bude dotvárať jej neopakovateľný ráz. Nášľapný dielec je vyrobený z materiálu TRAPLAST, ktorý svojimi vlastnosťami určuje jeho nesporné prednosti - nehnije, nekoroduje, je nenasiakavý, farebne stály, a preto si nevyžaduje žiadnu údržbu. Výroba iba v šedej farbe.

Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika