Hlavná navigácia
Navigácia

Palisády

S plastovou palisádou elegantne a rýchlo vytvoríte terénne schody, urovnáte svahovitý terén alebo oddelíte dve rozdielne miesta na pozemku - rovno, oblúkom, v pravom uhle - presne tak, ako potrebujete.

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

99570 Palisáda rovná hnedá, 19 x 2,1 x 101,4 cm, 4 kg                 7,29 €

99571 Palisáda rovná tehlová, 19 x 2,1 x 101,4 cm, 4 kg               7,29 €

99580 Palisáda rovná hnedá, 29 x 2,1 x 101,4 cm, 6 kg                 9,13 €

99581 Palisáda rovná tehlová, 29 x 2,1 x 101,4 cm, 6 kg               9,13 €      

             

KÓD           POPIS                                                                                CENA s DPH/KS

99572 Palisáda polkruhová hnedá, 19 x 3,5 x 101,4 cm,  5,5 kg            9,38 €

            

Skvele spevní svahovité záhradné terény, ohraničí záhony a cestičky, vytvorí prirodzený priechod medzi rôznymi výškami záhrady. Možno využiť pre vytvorenie bylinkových špirál i vyvýšených bylinkových záhradiek. Sila materiálu 2cm, palisáda musí byť zapustená do zeme. Vyrobené z recyklovaného materiálu odolného proti prírodným vplyvom. Bezúdržbový. Tento produkt plnohodnotne nahradí podobné ťažko manipulovateľné a neohrabané produkty z betónu. Jednoducho urobte v zemine ryhu a postavte do nej našu palisádu. Prihrňte, udupte a je hotovo. Palisády dodávame spojené v praktických metrových pásoch, takže máte zaistené, že horná hrana jednotlivých segmentov je v jednej výške. Ťažké betónové palisády musíte zdĺhavo usadzovať každú samostatne. Naše palisády dodávame vo farbe hnedej a tehlovej a v prevedení rovnom alebo polkruhovom. Palisády majú takmer neobmezenú životnosť, takže Vaša záhradka bude stále krásna.

Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika