Hlavná navigácia
Navigácia

AREA LINIA

Plastový obklad AREA LINIA sa vyrába iba v bielej farbe, v dĺžke 3 m alebo 6 m. Obklady AREA LINIA majú zosilnené steny a sú tak celkovo veľmi pevné a tuhé. Presný spoj pero-drážka je riešený tak, že obklady po zasunutí do seba vytvárajú hladkú plochu, iba s vlasovými škárami. Skladobná šírka je 16,5 cm.

Rozmery a ceny doplnkových profilov na obklady LINIA nájdete TU:

Cena s DPH - 1,37 €/bm, 8,29 €/m²

 

Plastový obklad AREA LINIA je určený predovšetkým na obloženie podhľadových plôch, hodí sa napríklad do bazénových miestností. Vzhľadom k jej väčšej pevnosti je možné ju použiť aj na obloženie plôch na fasádach, obloženie soklov, alebo všade tam, kde potrebujeme vytvoriť hladkú rovnú plochu. Obklad AREA LINIA je možné tiež použiť na plochách vystavených slnečnému žiareniu. Na obloženie 1 m2 plochy spotrebujete 6,06 mb obkladu. Z jednej lišty dlhej 6 m obložíte 0,990 m2, z lišty dlhej 3 m obložíte 0,495 m2.

 

 

 

Montáž:

Pri použití na plochách, ktoré sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu je nevyhnutné dbať na správnu dilatáciu, tj. nevsúvať profily moc do seba, nechať niekoľkomilimetrovú vôľu.
Na uchytenie používajte nastreľovacie sponky s veľkosťou minimálne 14 mm alebo montážne úchytky (montážne klipy), ktoré obklad prichytia mimo jej plochu a umožní obkladu "jazdiť" a tým dilatovať. Na prichytenie úchytiek použite klinčeky. Je nutné dodržať rozstup roštu maximálne 300 mm!

Tieto plastové obklady sú certifikované ako zdravotne nezávadné. Neobsahujú škodlivé ťažké kovy. Ako príslušenstvo je k obkladom dodávané niekoľko typov doplňujúcich profilov, ktoré Vám pomôžu doladiť obkladanú plochu podľa Vašich predstáv.
Všetky komponenty týchto obkladov sú perfektne zladené a vytvárajú efektný vzhľad.

UPOZORNENIE:

Plastové obklady aj doplnkové profily vždy skladujte v tieni, v suchu, na pevnom a rovnom podklade. Za horúceho počasia (teplota nad 26 ° C) je nutné pri skladovaní plastové obaly rozrezať tak, aby obklady aj profily vetrali. Nikdy nenechávajte obklady ani profily ležať na priamom slnku, mohlo by dôjsť k ich deformácii!

Tolerancia výrobných rozmerov + - 1%


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika