Hlavná navigácia
Navigácia

Plastové obklady PROFI CORPO

Plastové fóliované obklady PROFI CORPO sa vyznačujú úplne novou konštrukciou profilu, vysokou kvalitou, pevnosťou a odolnosťou. Tieto obklady sú vyrobené z kvalitného plastu a sú potiahnuté odolnou dekoratívne fóliou s garantovanou UV stálosťou. Hlavné prednosti nových fóliovaných obkladov PROFI CORPO sú zvýšená pevnosť, zosilnené steny, inovatívny Click systém výrazne uľahčujúci montáž, dlhá životnosť, a samozrejme bezúdržbovosť. Plastové obklady PROFI CORPO dodávame v dĺžke 3 m alebo 6 m.

 

Rozmery a ceny doplnkových profilov na obklady PROFI CORPO nájdete TU:

Dekory KLASIK:

                 Cena s DPH - 2,62 €/bm, 26,21 €/m²

 

               ZLATÝ DUB               ČIERNA ČEREŠŇA             ANTRACITOVÁ ŠEDÁ

 

                  ORECH                  ČEREŠŇA AMARETO                TMAVÝ DUB

Dekory STANDARD:

                    Cena s DPH - 2,75 €/bm, 27,46 €/m²

 

          PRÍRODNÝ DUB             ORECH BALSAMICO            RÚŽOVÁ BREZA

 

                MACORÉ                        OREGON                    HNEDÝ PALISANDER

      

     HORSKÁ BOROVICA            WINCHESTER                   FÓLIE EXTRA

Dekory WOODEC:

Cena s DPH - 2,87 €/bm, 28,71 €/m²

    

     Sheffield Oak Alpine               Turner Oak Malt                Sheffield Oak Concrete

Rovnako tak všetky doplnkové profily pre plastové obklady rady PROFI CORPO sú veľmi robustné a pevné. Umožňujú tak použitie v náročných podmienkach a uľahčujú montáž.                                                        

Plastové obklady je samozrejme možné použiť nielen v exteriéri, ale aj v interiéri stavieb - napr. na obloženie fasád a podhľadov, soklov, podbitie krovu či obloženie stien. Vďaka svojim prednostiam sú plastové obklady stále viac používaným stavebným prvkom.

Pri inštalácii v exteriéroch oceníte najmä funkciu odvetrávanej fasády, bezúdržbový charakter a jednoduchosť prípadných opráv. Pri inštalácii v interiéroch oceníte najmä suchú montáž a výhodnú cenu. Tieto obklady je možné použiť na plochách vystavených slnečnému žiareniu. Na obloženie 1 m2 plochy spotrebujete 10 mb palubovky. Z jednej lišty dlhej 6 m obložíte 0,6 m2, z lišty dlhej 3 m obložíte 0,3 m2.

Hlavné výhody a použitie plastových obkladov PROFI CORPO:

  • odvetrávanie fasády (komínový efekt)
  • minimálne nároky na údržbu bez potreby povrchovej úpravy
  • jednoduchá, rýchla a suchá montáž
  • dlhá životnosť
  • vysoká odolnosť voči vlhkosti, mrazom a UV žiareniu
  • moderný design
  • nízka hmotnosť
  • výhodná cena
  • dobré tepelnoizolačné vlastnosti

 

Montáž:

Pri použití na plochách, ktoré sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu je nevyhnutné dbať na správnu dilatáciu, tj. nevsúvať profily moc do seba, nechať niekoľkomilimetrová vôľu.
Na uchytenie používajte nastreľovacie sponky s veľkosťou minimálne 14 mm alebo montážne úchytky (montážne klipy), ktoré obklad prichytia mimo jej plochu a umožní obkladu "jazdiť" a tým dilatovať. Na prichytenie úchytiek použite klinčeky. Je nutné dodržať rozstup roštu maximálne 300 mm!

Tieto plastové obklady sú certifikované ako zdravotne nezávadné. Neobsahujú škodlivé ťažké kovy. Ako príslušenstvo je k obkladom dodávané niekoľko typov doplňujúcich profilov, ktoré Vám pomôžu doladiť obkladanú plochu podľa Vašich predstáv.
Všetky komponenty týchto obkladov sú perfektne zladené a vytvárajú efektný vzhľad.  

                                          Foto realizácie naších zákazníkov

                            

UPOZORNENIE: Plastové obklady aj doplnkové profily vždy skladujte v tieni, v suchu, na pevnom a rovnom podklade. Za horúceho počasia (teplota nad 26 ° C) je nutné pri skladovaní plastové obaly rozrezať tak, aby obklady aj profily vetrali. Nikdy nenechávajte obklady ani profily ležať na priamom slnku, mohlo by dôjsť k ich deformácii!

Tolerancia výrobných rozmerov + - 1%

Je možné objednať minimálne 6,000 mb.

 


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk