Hlavná navigácia
Navigácia

Plastový obklad PIANALE

Plastový obklad PIANALE - / biely, prefarbený / z našej novej rady sa vyznačuje úplne novu konštrukciou profilu, vysokou kvalitou, pevnosťou a odolnosťou. Tieto obklady sú vyrobené z kvalitného, UV odolného, plastu. Ich hlavné prednosti sú zvýšená pevnosť, zosilnené steny, inovatívny Click systém výrazne uľahčujúce montáž, dlhú životnosť a samozrejme bezúdržbovosť.

Rozmery a ceny doplnkových profilov na obklady PIANALE nájdete TU:

V ponuke v bielom a béžovom prevedení.

Biela- 1,04 €/mb, 10,38 €/m²     Béžová- 1,20 €/mb, 12,04 €/m²

    

Rovnako tak všetky doplnkové profily pre plastové obklady PIANALE sú veľmi robustné a pevné. Umožňujú tak použitie v náročných podmienkach a uľahčujú montáž.

Plastové obklady PIANALE sú určené predovšetkým na obloženie fasád, soklov, podhľadov alebo podbitia krovu a strešných konštrukcií. Tieto obklady je možné použiť na plochách vystavených slnečnému žiareniu.

                                              

Obklad PIANALE sa do seba navzájom zasúvajú systémom pero-drážka s Click systémom a priznané spoje vytvára takzvaný "klasický profil" s "V" drážkou. Skladobná šírka je 10 cm.

Obklad aj profily skladujte len v tieni a na rovnom podklade (nikdy nenechávajte ležať na priamom slnku).

Na obloženie 1 m2 plochy spotrebujete 10 mb obkladu. Z jednej lamely dlhej 6 m obložíte 0,6 m2, z lamely dlhej 3 m obložíte 0,3 m2.

Montáž:

Pri použití na plochách, ktoré sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu je nevyhnutné dbať na správnu dilatáciu, tj. nevsúvať profily moc do seba, nechať niekoľkomilimetrová vôľu. Na uchytenie používajte nastreľovacie sponky s veľkosťou minimálne 14 mm alebo montážne úchytky (montážne klipy), ktoré obklad prichytia mimo jej plochu a umožní obkladu "jazdiť" a tým dilatovať. Na prichytenie úchytiek použite klinčeky. Je nutné dodržať rozstup roštu maximálne 300 mm!

Tieto plastové obklady sú certifikované ako zdravotne nezávadné. Neobsahujú škodlivé ťažké kovy. Ako príslušenstvo je k obkladom dodávané niekoľko typov doplňujúcich profilov, ktoré Vám pomôžu doladiť obkladanú plochu podľa Vašich predstáv.
Všetky komponenty týchto obkladov sú perfektne zladené a vytvárajú efektný vzhľad.

UPOZORNENIE: Plastové obklady aj doplnkové profily vždy skladujte v tieni, v suchu, na pevnom a rovnom podklade. Za horúceho počasia (teplota nad 26 ° C) je nutné pri skladovaní plastové obaly rozrezať tak, aby obklady aj profily vetrali. Nikdy nenechávajte obklady ani profily ležať na priamom slnku, mohlo by dôjsť k ich deformácii!

Tolerancia výrobných rozmerov + - 1%

Je možné objednať minimálne 6,000 mb.


 

 


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk