Hlavná navigácia
Navigácia

Plastové obklady PROFI RENOL

Obklad s renolitovou fóliou - Orech DA410209, Zlatý dub DA410206

Cena s DPH - 2,39 €/bm, 23,87 €/m²

Plastové obklady sa môžu použiť na obklad strešných podhľadov, štítov i celých fasád, ale aj do interiéru. Sú vhodné aj do prašných a vlhkých priestorov. Majú minimálne nároky na údržbu. Jednoduchá, rýchla a suchá montáž. Dobré tepelnoizolačné vlastnosti.

Všetky obklady sú predávané v dĺžke 3 m. V balení vždy po 10 ks obkladových lamiel = 3 m2. Rozmery obchodného balenia sú: šírka 10 cm, dĺžka 300 cm, hrúbka 0,9 cm.
Predaj iba po celých baleniach.

VÝHODY:

Veľa farieb a široký výber dokončovaích profilov pre ideálny vzhľad obloženia.

Minimálne nároky na údržbu bez povrchovej úpravy.

Jednoduchá, rýchla a suchá montáž.

Moderný dizajn, nízka hmotnosť, výhodná cena.

Rýchla a jednoduchá inštalácia.

Dobré tepelnoizolačné vlastnosti.

Dlhá životnosť a vysoká odolnosť voči mrazom a UV žiareniu.

  • Obkladová plastová palubka so systémom pero-drážka pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu.
  • Používa sa najmä pre obklad strešných podhľadov, štítov i celých fasád, ale aj do interiérov.
  • Obklad je veľmi vhodný tiež do prašných a vlhkých priestorov.
  • Obklad je ľahko kombinovateľný s izolačnými systémami.
  • Vďaka tzv. Komínovému efektu rieši problémy s vlhkým murivom

DOPLNKOVÉ PROFILY:

Okrajový profil - Orech, Zlatý dub

Okrajový profil sa používa na zakončenie obkladanej plochy. Zabraňuje usadzovaniu nečistôt a prienikom vlhkosti do profilov.
Dokončovacie profily sú dodávané po 1ks v dĺžke 3 m. Na lícovej strane je potiahnutý rovnakou dekoratívnou fóliou, ako obklad.

Cena s DPH - 9,78 eur / ks.

 

Spojovací profil - Orech, Zlatý dub

Spojovací profil sa používá k prepojeniu plastových profilov na rovných plochách. Typické použitie je pri obkladaní väčších plôch, kedy sa prepája zakončenie jednotlivých lamiel.
Dokončovacie profily sú dodávané po 1ks v dĺžke 3 m.  Na lícovej strane je potiahnutý rovnakou dekorativnou fóliou, ako obklad.

Cena s DPH - 9,78 eur / ks.

 

Vnútorné a vonkajšie rohové profily - Orech, Zlatý dub

Slúží pre napojenie dvoch obkladaných plôch pod pravým uhlom, vytvára pravouhlý roh. Dokončovacie profily sú dodávané po 1ks v dĺžke 3 m. Na lícovej strane sú potiahnuté rovnakou dekoratívny fóliou, ako obklad.

Cena s DPH - 11,61 eur / ks.

  

Montážne sponka P872 - pozink. plech

Montážny klip - slúži na montáž plastových obkladov. Cena je za balenie, ktoré obsahuje 100ks klipov. Na 1 m2 sa dáva 30ks. 

Cena s DPH - 2,13 eur / bal.

  

POZOR - tieto farby možno používať aj v miestach, ktoré sú vystavené priamemu slnku, lebo palubovky potiahnuté kvalitnou, UV odolnou okennou fóliou Renolit, kedy nedochádza ani k strate farebnosti obkladu a navyše verne imituje drevo.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika