Hlavná navigácia
Navigácia

Vzhľad tehla

Medzi obľúbené alternatívy fasád patria aj obklady lícovej tehly. Odvetrávaná fasáda sa vyznačuje dlhou životnosťou, stálofarebnosťou a mrazuvzdornosťou. Naša spoločnosť ich ponúka v rôznom farebnom prevedení a určite oceníte aj ich bezúdržbovosť. Možnosť dosiahnuť rustikálneho vzhľadu, ale v mestskom prostredí často reprezentuje aj pôvodnú industriálnu minulosť obytných domov. Stavbám prepožičiava vzhľad masívnej klasicky murovanej stavby.

  • Všetka krása starovekého Ríma, Egypta a Grécka predstavuje zbierka fasádnych obkladob Antik Brick. Fasádne panely v tejto kolekcii sú prezentované v farbách, ktoré sa úplne zhodujú s kamennými budovami staroveku.
Antik Brick
  • Vďaka osvedčenej modernej technológii v podobe fasádnych panelov Ozdobná tehla bude Váš dom vyzerať, ako keby bol skutočne postavený z tehál.
Ozdobná tehla
  • Fasády ako od starých majstrov - Solid Brick. Inovatívne riešenie spoločne s modernými technológiami, umožňujú dokonale napodobniť tehlu použitú pri stavbách domov na londýnskych predmestiach.
Solid Brick
  • Fasádne panely Tehla napodobňujúce tehly, môžu byť použité na obkladanie akejkoľvek budovy a vytvorenie dokonalej imitácie muriva.
Tehla
  • Možnosť dosiahnuť rustikálneho vzhľadu s panelmi Tehla Riga. Stavbám prepožičiava vzhľad masívne klasicky murovanej stavby.
Tehla Riga
  • Povrch panelov VinyBrick je z jemného farebného piesku ktorý im prepožičiava vierohodný vzhľad, na nerozoznanie od pravého muriva a Váš dom vyzerá, ako by mal fasádu zo skutočných tehál.
vinyBrick