Hlavná navigácia
Navigácia

Fagott

Panely Fagott úspešne imitujú prirodzenú štruktúru a textúry prírodného kameňa.                                                                                                                             Štruktúra fasádnych panelov je kombináciou rôznych tvarovaných kameňov, vďaka ktorým sa tieto panely najviac podobajú prírodnému kameňu.
Textúra našich vzorov sa nedá odlíšiť od štruktúry prirodzených, zatiaľ čo široká škála farieb umožňuje vytvárať individuálny vzhľad vášho domu. Fásádny obklad poskytuje majiteľom nehnuteľnosti originálny vzhľad, jednoduchú údržbu a dlhú životnosť.

Cena s DPH: 14,70 €/ks, 31,14 m²

CHEKHOVSKY

TALDOMSKY

KASHIRSKY

 KLINSKY

MOZHAJSKY

RAMENSKY

SHATURSKY

 

ISTRINSKY

ROZMERY PANELU:

Dĺžka: 1170 mm

Šírka: 450 mm

Hrúbka: 26 mm

Hmotnosť: ks 1,6 kg

Plocha panelu: 0,516 m²

Krycia plocha panelu: 0,472 m²

Cena rohu s DPH: 11,86 €/ks

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 450 mm

Šírka: 130 mm

Hrúbka: 42 mm

Hmotnosť: ks 0.536 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 6,40 €/ks

 

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,72 €/ks

 

Predné panely (obkladové panely) chránia pred vetrom, vlhkosťou, snehom a ďalšími vplyvmi prostredia. Materiály sú šetrné k životnému prostrediu a nezblednú na slnku. Sú vhodné ako stenové prvky ako celá fasáda alebo jednotlivé komponenty.

Popularita materiálu je založená na relatívne nízkej cene, vynikajúcim vlastnostiam , trvanlivosti, rýchlosti a jednoduchej inštalácii, aj keď je povrch nerovnomerný, tak všetky nedostatky, nerovnosti sú skryté pod obkladmi.Odvetrávané fasádne systémy Fagott nielen skvelo tepelne izolujú, ale prinášajú aj niečo naviac - odvádzajú preč vlhkosť. Vďaka bezkontaktnej fasáde dom krásne dýcha, voda sa odparuje a nikdy nekondenzuje. Odvetranie totiž zabezpečuje vzduchová medzera medzi murivom a finálnym obkladom. Akonáhle sa teploty pohybujú okolo rosného bodu a vzniká nežiadúca vlhkosť, medzera vytvára tzv.komínový efekt. V letných mesiacoch, keď sa povrch fasády prehreje vplyvom slnečných lúčov, medzera odvetrá teplý vzduch a obvodové steny sa ochladia.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika