Hlavná navigácia
Navigácia

GeoSYSTEM

GeoSYSTEM je moderný, ekologický zatrávňovací systém, známy tiež ako pórovitá, bunková mriežková dlažba.

Je vynikajúcou estetickou alternatívou k "ťažkej" betónovej dlažbe, betónovým doskám, asfaltu a ďalším druhom tvrdených povrchov.

Tieto priepustné dlaždice sú vyrábané zo 100% recyklovaného HDPE. geoSYSTEM je navrhnutý pre maximálny prenos zaťaženia s nosnosťou až 350 t / m2. Rošty sú spojené pomocou samosvorného prvku. Montáž systémových prvkov je rýchla a jednoduchá.

Plastová zatrávňovacia dlažba geoSYSTEM je nielen ekologická, bezpečná a pevná vo všetkých oblastiach použitia vďaka prepracovanému spojovaciemu systému zámkov a vysokej kvalite použitého materiálu. Po ozelenení je táto dlažba takmer neviditeľná. Jednou z hlavných výhod plastovej dlažby geoSYSTEM je jej nízka hmotnosť, nedochádza tak k zhutňovaniu pôdy a je umožnený ľahký rast vegetácie.

Tento produkt je kompromisom umožňujúcim zladiť požiadavky na pevnú, priepustnú plochu a snahy o udržanie prirodzeného vzhľadu spravovaného povrchu. Je mimoriadne vhodný na veľké zelenené plochy v teréne, príjazdových cestách, parkoviskách, zjazdovkách a chodníkoch.

Po výseve trávy alebo za použitia štrkovej výplne, sa mriežky stanú prakticky neviditeľné. Vďaka tomu, dizajnéri a investori môžu plne využiť estetických kvalít prírodných povrchov a vzhľad upraviť v meniace sa farby alebo textúry. Súčasne poskytuje táto zatrávňovacia dlažba veľkú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk