Hlavná navigácia
Navigácia

Alta UNIVERZAL

Viacúčelová dlažba ALTA UNIVERZAL je skutočne viacúčelová plastová mriežka, ktorá je vhodná na terasy, trávniky, podlahy v miestnostiach s vysokou vlhkosťou atď. Je vyrobená z vysoko odolného plastu odolného proti vlhkosti, odolného voči fyzickej námahe, náhlym zmenám teploty, ultrafialovému žiareniu a agresívnemu prostrediu. Ľahko sa používa a vďaka svojej flexibilite sa prispôsobuje tvaru povrchu. Vysoko profilovaná ekologická mriežka má výstužné rebrá a špeciálne kotviace čapy, ktoré chránia panely pred pošmyknutím. Vďaka svorkám možno vystuženú mriežku ľahko namontovať na strmý svah, čo zabezpečí kĺzavý podklad. Tento modulárny rošt je ľahko inštalovateľný a demontovateľný a ponúka vynikajúce výkonové funkcie. Univerzálna mriežka sa ľahko a rýchlo namontuje na nepripravený povrch. V hotovej podobe dlažba vytvára pocit dobre upraveného terénu. Z panelov rôznych farieb môžete vytvoriť originálne farebné kompozície v dizajne lokality.

Cena s DPH: 1,72 €/ks

 

Rozmery: 333 x 333 x 10,5 mm

Váha: 0,32 kg

Nostnosť: 12,5 t/m²

Farby: zelená, červená, ružová, modrá, svetlo modrá, žltá, hnedá

 

                   Zelená                                  Červená                                   Rúžová

 

                  Modrá                                Svetlo modrá                               Žltá

                                              

                                                                 Hnedá

Univerzálna eko-mriežka ALTA UNIVERZAL môže vydržať maximálne rozložené zaťaženie až 12,5 t/m2. Obzvlášť dobre sa prejavuje ako povrch v tých oblastiach územia, ktoré nevedú k veľkému a konštantnému zaťaženiu. Univerzálna dlažba ALTA UNIVERZAL sa skladá zo štvorcových panelov, ktoré sú navzájom tesne pripevnené. Vytvára pevný povrch, nevydáva škodlivé látky a je bezpečná. V prípade potreby je možné dlažbu čiastočne odstrániť a následne ju tiež elegantne a ľahko vrátiť späť.

DETSKÉ IHRISKO:
Univerzálny dlažba vhodná na dizajnové ihriska, ktorá vytvára formu povrchu a nevyžaduje prípravné inštalačné práce. Ihrisko s ekologickou mriežkovou dlažbou ALTA UNIVERZAL vyzerá dobre. V prípade ihriska na trávniku univerzálna ekologická mriežka spoľahlivo chráni trávu  a udržiava koreňový systém neporušený. Na takomto ihrisku sa deti  budú cítiť v bezpečí.

ŠPORTOVÉ ZARIADENIA:
Na území športových zariadení je mimoriadne dôležité čisté pokrytie. Vytváranie pravidelného trávnika vyžaduje náklady na zachovanie jeho tvaru. Nemusíte sa zaoberať  údržbou tradičného trávnika v dokonalom poriadku: ekologická dlažba to urobí za vás. Stačí ju položiť bez predbežnej prípravy podkladu. Je to pohodlné a jednoduché.

NA CHATE:
Použitie univerzálnej dlažby ALTA UNIVERZAL na chate je trend posledných rokov. Každý majiteľ prímestskej oblasti sníva, že jeho trávnik čo najdlhšie zostane hladký a krásny: ozdobná dlažba ALTA UNIVERZAL perfektne rieši tento problém. Môžete bezpečne grilovať na dlažbe, priamo na tráve a usporiadať večeru bez strachu z poškodenia trávnika od nôh stoličiek a stolu.

INÉ VYUŽITIA:
Verejné a súkromné ​​parkoviská; Cyklistické a pešie chodníky; Vylepšenie miest pre verejné podujatia (výstavy, veľtrhy); Spevnenie okolia okolo športových zariadení a kempingov.Môžete na dlažbu položiť záhradný nábytok alebo inventár. Môžete pokryť dlažbou podlahy v miestnostiach s vysokou vlhkosťou ( kúpeľne, sprchy, okolie bazénov). Okrem toho je ľahké odstrániť univerzálnu ekologickú mriežku, ak je to nevyhnutné na opravu podkladu a taktiež ju rýchlo nainštalovať naspať.

 

 

 

ILUSTRAČNÉ VIDEO


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika