Hlavná navigácia
Navigácia

Plastový záhonový chodník a obrubník

Použitie chodníkov je neoceniteľné pri budovaní cestičiek medzi záhonmi, v záhrade či v skleníkoch. Cestičky nevyžadujú údržbu, sú stále čisté a nezaburinené, pretože pochôdzna plocha chodníka je z plastovej dosky. 

22501-Záhonový chodník 360 x 115 mm, 1,2 m,10,7 kg, šedá

Cena s DPH: 11,29 €/ks

 

Nezanedbateľnou výhodou je, že zvýšený okraj chodníka vytvára po oboch stranách i záhonový obrubník. Chodník je po celej dĺžke vybavený fixačnými rebrami a čelá zámkami. Preto chodníky dobre držia smer a ohraničenie záhonov je bezchybné. Chodníky možno zaťažovať ľubovoľnou záhradnou technikou bez obáv z poškodenia. Vlastná pokládka je veľmi jednoduchá a fyzicky nenáročná. Pri zmene dispozícií záhonov je možné všetko bez problémov vybrať a použiť znovu na inom mieste. Vzhľadom na dobrú opracovateľnosť možno ľahko vytvárať i kríženie chodníkov. Plastový obrubník plne nahrádza klasické betónové obrubníky, je ľahší a dá sa tvarovať. Je tiež vybavený čelnými zámkami.

23521-Zahradný obrubník 180 x 30 mm, 1,2 m,5,1 kg, šedá

Cena s DPH: 5,67 €/ks

 

25521-Zahradný obrubník 240 x 30 mm, 1,2 m. 6,8 kg, šedá

Cena s DPH: 7,71 €/ks

 

25721-Lemovací obrubník 110 x 115 mm, 1,2 m,5,2 kg, šedá

Cena s DPH: 5,58 €/ks

 

 

Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 a viac týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.
Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika