Hlavná navigácia
Navigácia

Plastové dosky

Plastové dosky ponúkame hladké alebo s dezénom. Uplatnenie nájdu v poľnohospodárstve, stavebníctve i na záhrade, kde vďaka polodrážke na dlhšej strane vytvorí dokonale nepriehľadný plot.

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

61751 Doska hladká šedá, 150 x 80 x 1,7 cm, 20,5 kg                    19,96 €

62001 Doska hladká šedá, 200 x 80 x 2 cm, 29,9 kg                       29,13 €

62002 Doska hladká hnedá, 200 x 80 x 2 cm, 29,9 kg                     37,46 €

 

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

63002 Doska s dezénom hnedá, 150 x 80 x 3 cm, 30,5 kg             29,58 €

63502 Doska s dezénom hnedá, 200 x 80 x 3 cm, 38,2 kg             37,08 €

 

Dosky hladké sa používajú najmä v poľnohospodárstve a stavebníctve napríklad ako deliace steny a obklady na steny do stajní, hradenia pre ošípané. Ďalej pre výstavbu skateboardových prekážok alebo ako ochrana podlahových krytín pri rekonštrukciách objektov a v mnohých ďalších podobných prípadoch.


V kombinácii s plastovými profilmi sú vhodné ako stavebný materiál pre najrôznejšie účely, napríklad kompostéry, králikárne a pod. Plotové dosky s dezénom sa používajú predovšetkým v stavebníctve ako materiál pre výstavbu protihlukových bariér či rôznych typov plného oplotenia. Na dlhšej strane sú tieto dosky opatrené polodrážkou, vďaka ktorej sú vybudované ploty dokonale nepriehľadné. Ich nespornou výhodou je rýchla a jednoduchá montáž bez nutnosti použitia akýchkoľvek mechanizačných prostriedkov. Všetky druhy dosiek je možné formátovať podľa priania zákazníka. Ich ďalšie opracovanie je možné za pomocou nástrojov na kov prípadne na drevo. Všetky dosky majú z nepohľadovej strany viditeľný technologický vtok.

 

Ukážka realizácie z plastovej dosky hladkej šedej, vyvýšené záhony:


Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika