Hlavná navigácia
Navigácia

Plastová kanalizačná vpusť

Rošt dažďovej vpustí z materiálu Ttraplast je ďalším naším produktom z kategórie chytré riešenia. Čo je na rošte chytrého? Predovšetkým to, že je z plastu a nikto ho teda neodnesie do zberných surovín.

 

KÓD           POPIS                                                                               CENA s DPH/KS

92101 Rošt šedý, 525 x 400 cm, 7,23 kg, nostnosť  do 1,5 t                          19,83 €

92201 Rošt šedý s výstuhou, nostnosť do 5,0 t, 525 x 400 cm, 11,00 kg      27,29 €

 

Je vyrobená z materiálu TRAPLAST a používa sa na krytie dažďových vpustí vozoviek, parkovísk a pochôdznych plôch. Používané sú tiež pre výstavbu mestského mobiliáru a v parkovej architektúre. Profily majú vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom, vlhkosti, hnilobe, plesniam, hubám, cudzopasníkom a bežným chemikáliam. Vyrába sa v dvoch prevedeniach - s kovovou výstuhou alebo bez nej. Svojimi vlastnosťami spĺňa triedu únosnosti A15. Naše kanalizačné vpušte sa nekradnú. Nie sú oceľové a preto nekončia v zberných surovinách. Zvyšujeme tak bezpečnosť na cestách.

 

Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


DokumentyPotrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika