Hlavná navigácia
Navigácia

Daisy

Cena s DPH - 6,83 € / ks., 10,33 € / m2

                  Na objednávku 3 - 5 týždňov

Doporučené príslušenstvo VOX interiérové obklady.

 

Obkladové panely do interiéru nie sú len obyčajné plastové obklady do interiéru. Je to úplne nový a inovatívny výrobok, inšpirovaný najnovšími riešeniami v oblasti dizajnu. VILO je obkladový panel vyrobený s využitím 3D technológie digitálnej tlače, ktorá umožňuje dosiahnuť veľmi realistické stvárnenie akéhokoľvek povrchu. Či už sa jedná o prírodné materiály ako drevo, keramické alebo kamenné povrchy či iné dizajnové vzory.

 

Šírka 1 panelu: 25 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Hrúbka 1 panelu: 8 mm

Balenie : 4 ks panelov potrebných na vytvorenie vzoru

1 balenie = 4 ks x (0,25 x 2,65) m = 2,65 m2

UPOZORNENIE  - Daný dekor je na dotaz.

Obkladové panely do interiéru dodávame v širokej škále atraktívnych dekorov, vrátane dekorov imitujúcich prírodné drevo alebo bambus. Okrem bielej, ktorá sa naopak vyznačuje vysokým leskom, majú všetky obkladové panely prirodzený matný povrch príjemný na dotyk. Interiérové ​​obklady  sú vyrobené z kvalitného tvrdého PVC, ktoré je zdravotne nezávadné a neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky (ako napr. Formaldehydy). Obkladové panely sú tiež plne recyklovateľné. Povrch obkladových panelov  je hladký, vodovzdorný a preto veľmi ľahko udržiavateľný. Jednotlivé panely sa do seba jednoducho zasúvajú systémom pero-drážka. Spoj je pritom navrhnutý tak, aby po zasunutí panely vytvárali hladkú celistvú plochu odolnou proti vlhkosti. Skladobná šírka jedného panelu je 250 mm, dĺžka panelu je 2,65 m, hrúbka 8 mm. Každé balenie obsahuje sériu 4 panelov, ktoré na seba navzájom nadväzujú a vytvárajú tak ucelený motív.
Panely sú ideálne pre širokú škálu použitia v interiéroch, ako sú obklady stien (ale aj stropov) napríklad v bytoch, kanceláriách, čakárňach, ordináciách, recepciách, kuchyniach, kúpeľniach, apod. Predovšetkým však všade tam, kde sú kladené nároky na jednoduchú údržbu a vysokú funkčnosť pri zachovaní elegantného a estetického vzhľadu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


DokumentyPotrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika