Hlavná navigácia
Navigácia

Reclaimed Wood 3D

Cena s DPH - 7,96 € / ks., 12,00 € / m2

             Na objednávku 3 - 5 týždňov

Doporučené príslušenstvo VOX interiérové obklady.

OBKLADY VILO - RÝCHLA PREMENA interiéru.
Dekoratívna stena Reclaimed Wood umožní rýchlu premenu bytu tak, aby sa Vám perfektne hodila. Presvedčíte sa, že konštrukčná zmena môže byť celkom jednoduchá, príjemná a s odkazom na najnovšie trendy - VILO umožní vlastný štýl pre vstup do bytu, a na stenách ľahko dosiahnete efekty snov tehál, betónu, kameňa alebo dreva. S VILO obkladmi získavate úžasné výsledky bez veľkej finančnej investície a odbornej pomoci, rýchlo zaistíte sami premenu miestnosti. Dekoratívna stena má ľahkú inštaláciu: môžeme ju lepiť priamo na stenu, pribiť, alebo priskrutkovať k drevenému rámu, alebo pevne k stene. VILO je ideálnou alternatívou pre tapety a nátery.

 

Šírka 1 panelu: 25 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Hrúbka 1 panelu: 8 mm

Balenie : 4 ks panelov potrebných na vytvorenie vzoru

1 balenie = 4 ks x (0,25 x 2,65) m = 2,65 m2

UPOZORNENIE  - Daný dekor je na dotaz.

Nepochybnou výhodou je, že obklady VILO nevyžadujú časovo náročné čistenie a miestnosť môže byť použitá ihneď po dokončení montáže. Dekoratívna stena je navyše odolná proti vlhkosti, ľahko udržuje čistotu a predovšetkým je bezúdržbová. Vďaka týmto vlastnostiam sú VILO obklady tiež použiteľné pre povrchy vystavené vode a vlhkosti, ako sú kuchyne a kúpeľne.

Panely sú ideálne pre širokú škálu použitia v interiéroch, ako sú obklady stien (ale aj stropov) napríklad v bytoch, kanceláriách, čakárňach, ordináciách, recepciách, kuchyniach, kúpeľniach, apod. Predovšetkým však všade tam, kde sú kladené nároky na jednoduchú údržbu a vysokú funkčnosť pri zachovaní elegantného a estetického vzhľadu.

ILUSTRAČNÉ VIDEO - Aplikácia lepením.

ILUSTRAČNÉ VIDEO - Aplikácia montáže na rošt.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skPotrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika